pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Współpraca

Sport

Realizacja projektów sportowych

Fundacja opiera swoją działalność na bogatym doświadczeniu w realizacji różnego rodzaju projektów sportowych, w tym turniejów o zasięgu lokalnymi i ogólnopolskim. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju dyscypliny, wskazując na piłkę nożną czy Teqball. Przygotowujemy projekty skierowane do dzieci i młodzieży, ale również do starszych odbiorców. Dbamy o wszystkie kwestie począwszy od aspektów technicznych i organizacyjnych, aż po marketing i kontakty z mediami.

Wiedza

Przygotowanie
szkoleń i konferencji

Nie są nam obce zarówno kameralne szkolenia, jak i kilkudniowe konferencje prowadzone w formie warsztatów. Przedstawiciele Polskiej Fundacji Sportu i Kultury sami chętnie dzielą się wiedzą, ale dzięki szerokiemu gronu Ambasadorów oraz pokaźnej sieci kontaktów jesteśmy w stanie zaproponować ciekawych Prelegentów. Polska Fundacja Sportu i Kultury w przypadku organizacji różnego rodzaju szkoleń zwraca uwagę na dopracowanie wszelkich aspektów organizacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z uczestników takiego wydarzenia oprócz zdobytej wiedzy był zadowolony z poziomu merytorycznego, miejsca spotkania czy wszystkich dodatkowych udogodnień związanych z wartościami edukacyjnymi.

Kultura

Kreowanie
wydarzeń kulturalnych

Ważnym aspektem działalności Fundacji są projekty związane z szeroko pojętą kulturą. Mieliśmy okazję organizować różnego rodzaju wystawy, czy koncerty. Należy również wspomnieć, iż Polska Fundacja Sportu i Kultury ma w swoim dorobku publikacje pozycji książkowych.  We współpracy z wszelkimi podmiotami wykorzystujemy nasze kontakty zarówno z artystami specjalizującymi się w różnych obszarach kultury, jak i fachowcami odpowiadającymi za profesjonalną oprawę takich przedsięwzięć.

Chciałbyś nawiązać współpracę z Fundacją?

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.