pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Wsparcie

Wsparcie

Wspieraj rozwój
sportowych i kulturalnych talentów!

Wystarczy tak niewiele, aby wesprzeć rozwój naszych projektów i działań. Ciągle się rozwijamy i staramy się z każdym kolejnym dniem realizować jak najciekawsze pomysły związane z naszymi celami. Chcąc jednak osiągnąć jeszcze więcej sukcesów, potrzebujemy Twojego wsparcia! Wystarczy Twoja dobra wola, aby przekazać nam 1,5% podatku – jak najbardziej zapraszamy również wszystkie chętne osoby do zdobycia doświadczenia w wolontariacie.

Sprawdź, jak i Ty możesz przyczynić się do promocji wartości związanych ze sportem oraz kulturą wśród dzieci i młodzieży!

m

1,5% podatku

m

Darowizna

m

Wolontariat

1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku
na działalność Fundacji

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania – podaruj nam 1,5% podatku!

Rozliczając swój PIT wpisz w odpowiednim polu numer KRS Polskiej Fundacji Polskiej Kultury i Sportu: 0000368290.

1,5% podatku zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.

Darowizna

Zostań mecenasem
talentów sportowych i
kulturalnych

Kolejną formą wsparcia Fundacji jest możliwość przekazania darowizny. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę, oferując wszelkiego rodzaju korzyści dla wspierających nasze działania podmiotów oraz instytucji.

Darowiznę można przekazać bezpośrednio na numer konta Polskiej Fundacji Sportu i Kultury:
50 1600 1462 1882 4589 6000 0001

Wolontariat

Zdobywaj doświadczenie
jako wolontariusz

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w organizacji wydarzeń oraz projektów sportowych i kulturalnych. Wolontariat to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy, ale również i konkretnych umiejętności. Najważniejsza jest jednak możliwość poznania specyfiki działania, otwierając sobie drogę do kariery zarówno w branży sportowej, jak i kulturalnej.

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.