pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Powraca Kongres All About Football – konferencja szkoleniowa dla trenerów!

W dniach 18-19 czerwca na obiektach Wisły Kraków zostanie zorganizowana trzecia edycja jednej z najważniejszych konferencji szkoleniowych w Polsce – All About Football. W tym roku wśród prelegentów znajdą się czołowi trenerzy dzieci i młodzieży z Wielkiej Brytanii. Konferencja ma uświadomić jak najszerszej liczbie osób konieczność pracy według spójnego i przemyślanego schematu. Dzięki panelom dyskusyjnym możliwa będzie wspólna wymiana doświadczeń oraz zbudowanie wspólnego punktu widzenia na szkolenie dzieci i młodzieży.

All About Football to projekt zakładający realizację konferencji szkoleniowych dla trenerów piłki nożnej – do tej pory odbyły się już dwie edycje, które zostały zorganizowane w Warszawie oraz we Wrocławiu. Tegoroczna edycja zakłada organizację dwudniowej konferencji szkoleniowej o tematyce edukacji dzieci i młodzieży w obszarze sportu z naciskiem na piłkę nożną. Prelegentami będą uznani przedstawiciele brytyjskiej myśli szkoleniowej, która w ostatnich latach odnosi wymierne sukcesy na arenie międzynarodowej zarówno w piłce nożnej, jak i w innych dyscyplinach olimpijskich

Konferencja skierowana jest do osób, które w bezpośredni oraz pośredni sposób odpowiadają za krzewienie wśród dzieci i młodzieży kultury aktywności fizycznej. Wydarzenie przede wszystkim ma dostarczyć narzędzi oraz materiałów szkoleniowych trenerom czy animatorom sportu. Ponadto podczas konferencji poruszane będą wątki związane z potrzebą podejmowania działań promujących sport, które będą ważne dla decydentów (tj. kadry menedżerskiej klubów sportowych czy przedstawicieli samorządów).

Pełna lista prelegentów oraz harmonogram wydarzenia zostaną opublikowane w najbliższych dniach. Zachęcamy do obserwowania profilu Polskiej Fundacji Sportu i Kultury oraz AAF – All About Football, gdzie już w najbliższych dniach będą pojawiać się informacje o uruchomieniu sprzedaży biletów.

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.