pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Szymon Kołecki

Szymon Kołecki

Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski oraz Krzyżem Zasługi, jeden z najbardziej zasłużonych polskich sztangistów. Mistrz Olimpijski z Aten, zdobywca drugiego miejsca na Igrzyskach w Sydney oraz wielokrotny medalista imprez rangi Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów.

Założyciele

Obszary
zainteresowań

Po zakończeniu kariery sztangisty Szymon Kołecki nadal pozostał przy czynnym uprawianiu sportu, trenując i odnosząc sukcesy w mieszanych sztukach walki. Szymon Kołecki jest olbrzymim zwolennikiem rozwoju projektów związanych z promocją aktywności fizycznej, o czym świadczy współudział w założeniu Polskiej Fundacji Sportu i Kultury. Czynnie udziela się w wielu projektach oraz inicjatywach mających na celu angażowania dzieci i młodzież w uprawianie sportu.

Odkryj rolę społeczną Fundacji!

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.