pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Roman Babut

Roman Babut

Dr inż. Roman Babut na co dzień pełni funkcję Doradcy Zarządu ds. Współpracy Międzynarodowej w Krajowej Agencji Poszanowania Energii (KAPE S.A.). Wyjątkowym hobby naszego Ambasadora jest jednak filatelistyka oraz historia sportu i olimpizmu. Roman Babut jest niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie, udzielając się jako ekspert w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Ambasador

Obszary
zainteresowań

Jednym z największych wyróżnień dla naszego Ambasadora był wybór na funkcję Prezydenta Międzynarodowego Stowarzyszenia Kolekcjonerów Olimpijskich (AICO), organizacji honorowanej przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl). Roman Babut to ponadto wieloletni działacz i honorowy członek Polskiego Związku Filatelistów. Pokaźne zbiory pamiątek i znaczków olimpijskich, ale również rozległa wiedza na tematy związane z historią sportu budzą olbrzymi podziw.

Poznaj wszystkich Ambasadorów!

Przekaż 1% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.