pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Paweł Wojtaś

Paweł Wojtaś

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku. Specjalizujący się przede wszystkim w marketingu internetowym oraz sportowym. Swoje doświadczenie w marketingu zdobywał zarówno w większych jak i mniejszych organizacjach - pracował dla firm z branży IT, nieruchomości czy jednej z najlepszych agencji digitalowych w Polsce. Aktualnie odpowiedzialny za działania marketingowe Stern Weber Polska.

Zarząd

Obszary
zainteresowań

Ciągle stara się poszerzać swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w obszarze marketingu, odbywając wiele płatnych szkoleń oraz warsztatów, czego rezultatem są liczne certyfikaty czy wyróżnienia. Paweł Wojtaś został zaangażowany w działania Polskiej Fundacji Sportu i Kultury z inicjatywy Tomasza Zabielskiego. Odpowiada za wsparcie w prowadzeniu komunikacji marketingowej oraz organizacji wydarzeń czy projektów fundacyjnych.

Odkryj rolę społeczną Fundacji!

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.