pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Jacek Bednarz

Jacek Bednarz

Nasz Ambasador może pochwalić się bardzo bogatą piłkarską karierą. Jacek Bednarz ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski oraz ponad 317 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, reprezentując barwy takich klubów jak Ruch Chorzów, Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin. Po zakończeniu kariery pełnił funkcję funkcję m.in. dyrektora sportowego, a następnie prezesa klubu w Wiśle Kraków.

Ambasador

Obszary
zainteresowań

Jacek Bednarz z wykształcenia jest prawnikiem, a głównym obszarem jego zainteresowania są tematy związane z zarządzaniem w sporcie. Nasz Ambasador wspiera Fundację głównie w realizacji projektów sportowych, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jacek Bednarz pełni ponadto funkcję prezesa w Warszawskim TEQ Clubie, jednym z pierwszych profesjonalnych klubów Teqball w Europie. Jest to organizacja wspierana przez naszą Fundację, skupiająca najlepszych zawodników tej dyscypliny w Polsce.

Poznaj wszystkich Ambasadorów!

Przekaż 1% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.