pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Izabela Staniszewski

Izabela Staniszewski

Jest członkiem NAL, National Association of Norwegian Architects. Współtwórca konstrukcji przestrzennych na Olimpiadę zimową w Lillehammer w 1994 roku. W latach 1997-2010 pracowała w Scandinavian Textile Group na stanowisku dyrektora zarządzającego. W pracy była odpowiedzialna za wprowadzenie norweskich firm na rynek polski. W sektorze branży odzieży sportowej uruchamiała fabryki i linie produkcyjne.

Założyciele

Obszary
zainteresowań

Współtwórca Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola, Skandynawskiej Izby Gospodarczej oraz Norweskiego Forum Biznesu. Obecnie pracuje przy projektowaniu i opracowywaniu strategii. Jej wielka pasją są podróże i fotografia. Inicjatorka oraz pomysłodawczyni wielu projektów mających na celu wzajemną integrację czy przybliżanie kultury skandynawskiej.

Odkryj rolę społeczną Fundacji!

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.