pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Dariusz Tuzimek

Dariusz Tuzimek

Dariusz Tuzimek - dziennikarz sportowy, prasowy i telewizyjny z ponad 30-letnim doświadczeniem. Felietonista, ekspert specjalizujący się w tematyce piłkarskiej. Zdobywca „Piłkarskiego Oskara” dla najlepszego dziennikarza prasowego w roku 2006. Były redaktor naczelny telewizji nSport i były dyrektor ds. sportowych programów informacyjnych NC+.

Debiutował w 1993 roku w „Życiu Warszawy”. Był szefem działu sportowego dziennika „Życie”, zastępcą redaktora naczelnego w tej samej gazecie, szefem działu piłkarskiego w „Gazecie Wyborczej”, zastępcą redaktora naczelnego w „Przeglądzie Sportowym” i szefem magazynu sportowego „Tempo”. Publikował felietony na łamach „Przeglądu Sportowego”, „Polska The Times” , Onet.pl i Wirtualnej Polski. Jest magistrem socjologii, którą ukończył na Uniwersytecie Warszawskim.

Rada fundatorów

Obszary
zainteresowań

Autor książek dla dzieci i młodzieży o tematyce sportowej, m.in. biografii pt.: „Robert Lewandowski. Jak wygrać marzenia”.

Odkryj rolę społeczną Fundacji!

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.