pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Już wkrótce Mławianka Mazovia CUP. Trwają zapisy!

Projekt „Mławianka Mazovia CUP” wspierany przez Budżet Obywatelski Województwa Mazowieckiego promuje sport, zdrowy styl życia i integrację społeczności lokalnej.

Z przyjemnością ogłaszamy, że Polska Fundacja Sportu i Kultury jest organizatorem Mławianka Mazovia CUP, który zostanie wsparciu przez Budżet Obywatelski Województwa Mazowieckiego Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie na rok 2024.

Mławianka Mazovia CUP to inicjatywa o charakterze sportowym, skupiająca się na organizacji trzech turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży z roczników 2013-2015. Projekt ten jest nie tylko wydarzeniem sportowym, lecz także platformą promującą zdrowy styl życia oraz integrującą społeczność lokalną. Odbędzie się on 29 maja 2024 roku w godz. 10.00 – 16.30, na Stadionie MOSiR w Mławie, ul. Kopernika 38. Turnieje będą zorganizowane zgodnie z zasadami unifikacji PZPN.

Głównym celem projektu jest promowanie i wspieranie rozwoju sportu oraz kultury fizycznej wśród mieszkańców Mazowsza, obejmując powiaty ciechanowski, mławski, płoński, pułtuski i żuromiński. Poprzez stworzenie atmosfery rywalizacji, fair play oraz organizację atrakcyjnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych, projekt ma za zadanie wspierać zdrowy tryb życia oraz rozwój umiejętności sportowych dzieci i młodzieży.

Turnieje będą otwarte dla wszystkich chętnych, zarówno zawodników, jak i kibiców w różnym wieku. Liczba uczestników, wynosząca około 120 piłkarzy wraz z opiekunami w każdym turnieju, podkreśla skalę i zasięg wydarzenia, co czyni je atrakcyjnym dla społeczności lokalnej oraz miłośników piłki nożnej.

Dodatkowo, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, planowane są różnorodne atrakcje dla uczestników turniejów oraz dla widzów i kibiców. Wśród nich znajdą się dmuchańce, testy sprawnościowe, boisko mobilne do gry w piłkę nożną oraz stoły do gry w piłkarzyki. Nie zabraknie również pokazów i animacji związanych z Teqballem, dynamiczną dyscypliną sportową łączącą piłkę nożną z tenisem stołowym.

Projekt Mławianka Mazovia CUP angażuje się także w zapewnienie dostępności i inkluzji, zapewniając wsparcie osobom niepełnosprawnym poprzez udział wolontariuszy.

Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie będzie szeroko komunikowane w internecie, poprzez urzędy lokalne oraz media regionalne, co ma na celu zwiększenie jego rozpoznawalności i atrakcyjności.

Wydarzenie Mławianka Mazovia CUP ma ambicję nie tylko być wydarzeniem sportowym, lecz także platformą integrującą społeczność i promującą wartości sportowe oraz zdrowy tryb życia.

Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych, zarówno zawodników, jak i kibiców. Dzieci w trzech kategoriach wiekowych będą miały okazję do rywalizacji oraz integracji ze społecznością lokalną. Serdecznie zapraszamy także wszystkich zainteresowanych do wsparcia, także medialnego, tego ważnego dla społeczności lokalnej wydarzenia. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Tygodnik Ciechanowski, Codziennik Mławski, Radio Rekord 88.7FM Mazowsze, Serwis Informacyjny Nasza Mława, WPU24.pl. Patronat honorowy wydarzenie pozyskało od: Burmistrza Miasta Mława, Starosty Mławskiego, Burmistrza Miasta Płońsk oraz Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Projekt Mławianka Mazovia CUP zostanie przeprowadzony ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Mazowieckiego na rok 2024.

Szczegóły dotyczące zapisów drużyn:
Grupa docelowa: dzieci w trzech kategoriach wiekowych (roczniki 2013-2015),
Ilość zawodników w zespole: U-9 (Żak – 4+bramkarz), U-10 i U-11 (7 osób, 6+bramkarz),
Termin zapisów: do dnia 17 maja 2024 roku, zapisy – drogą mailową: tomasz.zabielski@sportikultura.org.

Więcej informacji: Daria Mejnartowicz, Wiceprezes Polskiej Fundacji Sportu i Kultury, e-mail: daria.mejnartowicz@sportikultura.org, tel.: 664 096 095.

Dokumenty do pobrania:

Przekaż 1,5% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1,5% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.