pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

All About Football 2022

Kongres

All About Football
"Edukacja fundamentem dobrego szkolenia"

Projekt zakłada organizację dwudniowej konferencji szkoleniowej o tematyce edukacji dzieci i młodzieży w obszarze sportu z naciskiem na piłkę nożną. Prelegentami będą uznani przedstawiciele brytyjskiej myśli szkoleniowej, która w ostatnich latach odnosi wymierne sukcesy na arenie międzynarodowej zarówno w piłce nożnej, jak i w innych dyscyplinach olimpijskich.

Ideą konferencji jest czerpanie ze sprawdzonych wzorców, które prowadzą do osiągnięcia sukcesu, odnosząc się do wszechstronnego rozwoju zarówno chłopców jak i dziewczynek przez piłkę nożną. Fundamentem szkolenia jest odpowiednia edukacja, bez której nie można liczyć na dobre wyniki w sporcie, ale również skuteczne radzenie sobie w dorosłym życiu. Zaproszenie uznanych ekspertów i przedstawicieli brytyjskiej myśli szkoleniowej ma na celu kompleksowe potraktowanie tematyki szkolenia dzieci i młodzieży w oparciu o edukację oraz racjonalny i zorganizowany system szkolenia.

Kongres

Data i miejsce
All About Football 2022

Kongres All About Football zostanie zorganizowany w dniach 18-19 czerwca 2022 roku na obiektach Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22.

Data: 18-19 czerwca 2022
Miejsce: Stadion Wisły Kraków (ulica Reymonta 22).

Kongres

Bilety
All About Football 2022

Informacje o biletach zostaną opublikowane w ciągu najbliższych dni.

Zachęcamy do obserwowania profilu All About Football na platformie Facebook, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami dotyczącymi Kongresu.

 

Przekaż 1% podatku!

Polska Fundacja Sportu i Kultury jest Organizacją Pożytku Publicznego, więc również i Ty możesz wesprzeć nasze projekty i działania.

Podaruj nam 1% podatku!

Wpisz nasz KRS: 0000368290 w rozliczeniu formularza PIT.

Dochód zostanie przeznaczony na realizację projektów edukacyjnych, kulturalnych, prospołecznych i sportowych.